Umíme poradit

Návody pro každý den | Umíme poradit

Domácnost

Kdo vyrábí nářadí Parkside: informace k roku 2024

Kdo vyrábí nářadí Parkside: informace k roku 2024

Značka Parkside se stala jasným favoritem pro všechny kutily i profesionály. Možná vůbec netušíte, odkud toto šikovné a kvalitní nářadí pochází a kdo vyrábí nářadí Parkside. Koupit si ho můžete hned ve dvou řetězcích supermarketů, a to v Lidlu a Kauflandu. Právě Lidl je majitelem a největším prodejcem tohoto nářadí a u nich najdete také největší výběr aku nářadí i dalších produktů od této značky.

Kdo se stará o výrobu?

Za výrobou nářadí se nachází hned několik německých výrobců, kteří hlídají kvalitu materiálů i samotného postupu při výrobě. Díky tomu se při každém nákupu můžete těšit na produkt, který vám bude skvěle sloužit po mnoho let bez ohledu na to, jakou produktou řadu nebo zboží si vyberete. Kdo vyrábí nářadí značky Parkside? Jedná se výrobce, jako je:

  • Grizzly Tools,
  • Kompernass,
  • Scheppach Fabrikation,
  • CFH Löt- und Gasgeräte,
  • OWIM a další.

Proces, kdy produkt vyrobí jedna (nebo více) firem a prodává se pod jednotnou značkou někoho jiného, je poměrně běžný. Díky tomu máte všechny produkty pohromadě, získáte nejvyšší kvalitu a nižší cenu. Samotná výroba se podle některých zdrojů odehrává v Číně, ale na všechno dohlíží přísná kontrola z Německa. Nemusíte se proto obávat, že si koupíte produkt čínské kvality, i když se výroba odehrává tam.

vrtání vrtačka dřevo

Proč si vybrat Parkside?

Lidl a s ním také Parkside dnes působí ve 32 zemích po celém světě. Bez ohledu na to, kde se budete zrovna nacházet, pravděpodobně tam najdete i tento obchod a nářadí. Hlavní je, že u této značky máte obrovský výběr. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník, domácí kutil nebo profesionální řemeslník. Všichni si tu vyberou své oblíbené a potřebné nářadí. A vždy se můžete spolehnout na jeho kvalitu. Nakupovat můžete ve dvou produktových řadách.

Parkside Hobbypro domácí kutily
Parkside Performancepro profesionální řemeslníky