Umíme poradit

Návody pro každý den | Umíme poradit

Ostatní

Jak nahrát mapy do hodinek Garmin: Jednoduchý postup v roce 2024

Jak nahrát mapy do hodinek Garmin: Jednoduchý postup v roce 2024

Chytré hodinky Garmin jsou velmi oblíbenou značkou pro všechny, kdo chtějí mít na ruce multifunkční a kvalitní hodinky. Hodně lidí je chce používat také jako malou GPS na svém zápěstí. Na to si musíte nainstalovat mapy. Jak nahrát mapy do hodinek Garmin? Přesně na to se dnes podíváme, abyste měli v přístroji všechno, co potřebujete na cestách.

Jednoduchý postup

Velkou výhodou tohoto malého přístroje je, že do něj můžete instalovat mapy velmi jednoduše. Jak nahrát mapy do hodinek Garmin? Stačí jen pár jednoduchých kroků a budete mít mapy neustále po ruce. Řekneme vám, jak snadno a rychle získat mapy do svých chytrých hodinek. Bude vám na to stačit jen pár minut času a pár kroků.

Spustit aplikaciSpusťte (nebo nainstalujte) aplikaci Garmin Express.
Připojit hodinkyPřipojte hodinky k počítači s USB-C kabelem.
Vybrat zařízeníV aplikaci spárujte hodinky.
Nástroje a obsahV této kategorii zvolte Zakoupený obsah.
KódVložte kód voucheru.
InstalaceSpusťte instalování map.

Samotná instalace map může trvat i několik hodin, a proto musíte být trpěliví. Jedná se o hodně dat, a proto budete potřebovat nějaký čas. Samotné nastavení instalace je ovšem jednoduché a zabere vám jen chvilku. Potom nechte počítač i hodinky pracovat a klidně můžete jít dělat něco úplně jiného. Jen se občas podívejte, jak instalace probíhá.

chytré hodinky aplikace

Jaké mapy můžete mít v chytrých hodinkách Garmin?

Do svých hodinek si můžete nainstalovat hned několik druhů map. Některé z nich jsou přímo od společnosti, která vyrábí hodinky. Stejně tak si můžete užít map, které jste zvyklí používat i na svém prohlížeči a velmi dobře je znáte. Sami se na ně podívejte a zjistěte, jaké z nich se vám budou nejvíce líbit a vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete:

  • Garmin TOPO Czech v5 PRO,
  • Garmin TOPO Czech v4 PRO,
  • Garmin TOPOActive Europe,
  • OpenToPoMaps,
  • Mapy.cz.