Umíme poradit

Návody pro každý den | Umíme poradit

Tipy a recenze

Nejlepší přeliv na vlasy z drogerie: 3 nejlepší produkty

Nejlepší přeliv na vlasy z drogerie: 3 nejlepší produkty

Mnoho žen nechce chodit kvůli přelivu a drobné změně účesu ke kadeřnici. Nejlepší přeliv na vlasy z drogerie vám umožní, abyste si změnili barvu vlasů snadno u sebe doma. Tyto produkty nejsou drahé a snadno se používají. Pro dočasnou změnu barvy vlasů jde o skvělou možnost, jak si užít oživení, aniž byste museli běžet k holičce nebo spoléhali na nekvalitní barvy z obchodu.

Nejlepší značky z drogerie

V klasických drogeriích najdete mnoho produktů, které jsou levné a nekvalitní. Nejlepší přeliv na vlasy z drogerie nebude jistě nejlevnější, ale budete mít jistotu, že vám nezničí vlasy. Přeliv je skvělou možností, jak si oživit účes. Musíte ale trochu investovat do kvalitního produktu. Poradíme vám hned tři možnosti, které snadno najdete v drogerii a jsou velmi šetrné k vašim vlasům.

ZnačkaProduktová řada
BaleaCOLORNIQUE
SchwarzkopfPalette Instant COLOR
SchwarzkopfPalette Color Shampoo
přeliv na vlasy fialová

Proč jsou přelivy z drogerie tak oblíbené?

Pro dočasnou změnu barvy vlasů rozhodně nemusíte ihned ke kadeřnici. Největší výhodou přelivů z drogerie je fakt, že si je můžete koupit a použít kdykoli. Navíc si můžete vybrat ze široké palety barev. To v minulosti nebylo možné, ale dnes si můžete vybírat z bohaté nabídky. Najdete tam všechny odstíny, jaké si dokážete jen představit. V nabídce uvedených značek najdete:

  • přirozené odstíny,
  • výrazné a netradiční barvy (růžová, tyrkysová ad.).

Kvalitní přelivy v sobě obsahují i látky, které dokáží ochránit vlasy. Proto pro vás bude mnohem lepší než klasické barvy na vlasy, které vydrží mnohem delší dobu, ale také budou mít na vaše kadeře horší dopad. Přeliv je mnohem lepší variantou, kterou si jistě zamilujete. Vyzkoušejte jeden z uvedených produktů a nebudete litovat. Vlasy budou vypadat nádherně, zářivě a zajistíte si jedinečnou barvu, která vydrží po několik týdnů.